Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kúráljam magam, mert...

Hogyan kúráljam magam, mert megfáztam de 2 nap múlva elutazom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minden úgy kezdődött,hogy egyik uncsitesómmal egy egész napot együtt voltunk és ő náthás volt, én pedig bizony elkaptam tőle :/

Folyik az orrom 3 percenként és a torkom hàt kicsit mintha rekedt lennék. Ha valaki tud valami jó ki házi praktikát az kérlek titeket írja le. Azért is nagyon fontos ez az egész nekem, mert 2 nap múlva megyek el rokonaimhoz kb. 3-4 napra :$ és nem szeretném odavinni a náthát. A normális válaszokat előre is köszi:)



2014. dec. 27. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyma, fokhagyma, torma, pálinka
2014. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ne a címet nézd.Le van írva a megoldás a gondodra.

2014. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem például az segített (normál meghűlésre) hogy Paracetamolt vettem be, és bebújtam a jó meleg ágyba, majd jó sokáig aludtam (korábban lefeküdtem, később keltem fel) hogy kiizzadjam a betegséget. Ezt csináld meg mindkét éjszaka.
2014. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
néhányan priviben nagyon jó ötleteket adtatok köszi szépen :)
2014. dec. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!