Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a torkom 'csak úgy'?

Mitől fájhat a torkom 'csak úgy'?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Tegnap előtt kezdett kicsit, de most jobban. Idáig nem fájt ha iszok, eszek, de most igen. Nincs semmi más tünetem, szóval nem vagyok taknyos, lázas, levert, nem köhögök, stb.. Először azt hittem azért, mert nincs víz a radiátoron párologni..de van. Rágugliztam, de csomó mindent kiadott. Írta, hogy stressztől is lehet, ami sajnos rám jellemző, főleg itthon..és lehet pajzsmirigytől is.

Megyek nemsokára a patikába, aztán ha nem múlik el orvos..csak nem melózok és a tb-vel nem tudom ilyenkor mi van. Így is van lemaradásom.:S


Egyébként egy 26 éves srác vagyok.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. dec. 30. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy sajnos elég keveset alszom. Igaz jól, csak keveset..aztán még stresszes is vagyok utána.
2014. dec. 30. 11:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt 1-2 napig "csak úgy", azután elkezdtem köhögni is, lehet vírusfertőzés, később is jöhet majd nátha és köhögés, de torokgyulladásom lehet anélkül is.

Vegyél Phlogosolt és öblögesd a torkodat.

2014. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ősztől tavaszig szokott fájni 'csak úgy'! Krónikus garatgyulladásom van. Öblögesd sós vízzel vagy kamillateával és ha nem múlik el,nézesd meg a gégészeten!Kicsit kellemetlen a vizsgálat de kibírható!
2015. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!