Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A portól fájhat a torkom?

A portól fájhat a torkom?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Úgy egy hónapja, kisebb-nagyobb szünetekkel a munkahelyemen poros munkát végzek (könyvtár raktárában). Pár napja elkezdett fájni a torkom. Nyelés közben érzem, jobb oldalt. Nemrég már nyelés közben alul is érzem néha, hogy fáj a torkom. Ez lehet attól, hogy sok port "nyelek" munka közben? Elég kellemetlen.


2014. szept. 12. 02:31
 1/2 anonim válasza:
Hat vegulis elkepzelheto, mondjuk szerintem tobb napig nem fajna hacsak nem tul keveset iszol/alszol.. Mert nalam ez akkor fordul elo legyakrabban poros/szaraz munkakornyezetben.Szerintem ha nem mulik 1heten belul erdemes megmutatni orvosnak,ugyanis a masodik eshetoseg egy torokgyuszi nekem akkoris mindig feloldalt faj sot van,hogy egyiknap az egyik fele masik nap a masik.:-) Az orvost meg csak azert javasoltam ,mert szelsoseges esetben lehet egy eleg eros/tuszos mandulagyulladas is egy eros immun rendszerrel rendelkezo jo kondiban levo egyennel siman elofordul, hogy ennyit erez belolle szinten mint amit fentebb leirtal(egyszer velem is ez tortent,igy aztan ket het utan mikor kezdtem mar gyengulni azert meglatogattam az orvost aki csodalkozva felirt ketdoboz maripen extrat) aztan az elso doboz utan kiuzte belollem a bacit persze vegszettem a kurat..:-)
2014. szept. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tegnap megettem 3 szilvás Strepsilst, a nap végére elmúlt. Ma is csak reggel éreztem kicsit, most már annyira sem. :)

2014. szept. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!