Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek orrdugulás ellen?...

Mit tegyek orrdugulás ellen? (Több lent)

Figyelt kérdés

Már próbáltam ínhalálni, mentolos kenőccsel bekenni az orrom, ettem mentolos cukrokat, de nem jött be. Egyedül ami használ az a Rhinospray, de az ilyen orrcseppeket nem lehet sokáig használni. Ezért most lihegek, mint egy kutya. :/


Valakinek lenne egy jó ötlete, amitől talán kidugulna orrom? 1000mg -os C vitamint is szedek.



#betegség #megfázás #nátha #orrcsepp #orrdugulás #ellen #orrdugulás ellen #lihegő kutya
2014. dec. 30. 16:39
 1/3 anonim válasza:

Tartós az orrdugulásod? Ha nem, pár napig használhatod ezeket az orrcseppeket, orrspray-ket, de ha igen, akkor nem szabad, mert roncsolják a nyálkahártyát és orrspray függőség is kialakulhat, ami egy nagyon rossz helyzet, mert sehova nem tud elmenni az illető spray nélkül. Nekem volt ilyen, elmentem orvoshoz és felírt egy olyan orrspray-t, ami tengervizes, sós vizet tartalmazott. A nevére sajnos nem emlékszem, de az biztos, hogy nem volt mentolos. Ezt hetekig kellett használnom, az elején nem történt semmi, ugyanúgy eldugult, de a végére rendesen kitisztult.

Ha tartós az orrdugulásod szerintem kérdezz rá az orvosodnál, mert tényleg nagyon rossz dolog, amikor állandóan el van dugulva az orrod, és félelem érzeted van, ha nincs nálad orrcsepp vagy spray.

2015. jan. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Találtam egy ilyet, otthon is ki tudod próbálni. :)

2015. jan. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

Tudom ajánlani ,ezt az oldalt. Azon bellül a Vöröshagymás gőzölögtetést,és a fokhagyma méz párosítast! Jobbulást. :)

2015. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!