Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kóros vérszegénység okaként...

Kóros vérszegénység okaként mennyire valószínű a bélrák? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Anyukám kórházba került kóros vérszegénységgel, vashiányossal. Világ életében hasmenése volt. Sokat járt orvosokhoz, akik annyit bírtak kinyögni magukból, hogy biztos IBS. Tükrözései is voltak. Első alkalommal kivettek belőle egy nagy polipot. Második alkalommal nem tudták megcsinálni a vizsgálatot, mert vagy béna volt az orvos, vagy valami akadály merült fel...és ebben maradt a dolog...senki nem keresett tovább.


Tavasszal elvittem anyut egy magán gasztos orvoshoz, hogy adjon tanácsot mitől fosik, meg fájdogál néha az oldala. Csinált érzékenység vizsgálatokat, de persze a glutén negatív lett, amúgy laktóz érzékeny.Persze ő is azt mondta, hogy semmi baja anyunak. Biztos poénból vittem el.


Na mindegy a lényeg, hogy karácsonykor kóros vérszegénységgel bekerült a kórházba. 50 volt a hemoglobinja.


Volt sok UH, de sehol semmit nem találtak. Most tükrözés lesz és eléggé rettegek, hogy rákot találnak nála, sajnos évek óta voltak béltünetei.


A nagyon alacsony hemoglobin mennyire jelenti azt, hogy ez rák...és ha az mutatja a súlyosságát?


Tudom ez mind majd kiderül, de nehéz várni.


Elvileg lehetne csak felszívódási zavar, de nem tudom...sajnos nem vagyok túl optimista :-(((.



2014. dec. 31. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább Crohn-betegségre gondolok. A vashiány pedig egyenes következménye a hasmenésnek.
2015. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hihetetlen boldog lennék, ha ezt állapítanák meg. Csak így legyen!


LEGYEN IGAZAD!

Köszi


De ennyire súlyos vérszegénységet tudna okozni szerinted?

Semmi jele annak, hogy vérezne. Azt is mondták, hogy ha tudott funkcionálni ilyen kevés hemoglobinnal, az azt jelenti hogy már nagyon régóta szép lassan megy le neki, volt ideje hozzászokni.


Életveszélyesen alacsony volt a hemoglobinja, vasa is.

2015. jan. 4. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, a Crohn-betegség egy leányálom. De akármi legyen is, a helyedben haladéktalanul nyers kajára fognám anyut.
2015. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyers levekre gondolsz?
2015. jan. 5. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el Victoria Boutenko könyveit. Pl.: A nyers étel csodája
2015. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2019. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!