Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki, aki meggyógyult a...

Van valaki, aki meggyógyult a kemoterápiától?

Figyelt kérdés
Apukámról két hete derült ki, hogy daganat van a gyomorkimenetnél. Meg akarták műteni, de miután felnyitották, látta az orvos, hogy továbbterjedt a hashártyára. Most kemoterápiát fog kapni. Mik a kilátásaink? Érdemes kipróbálni egyéb módszereket is, pl. Culevit, Varga-gomba? Ismertek valakit, aki a kemoterápiától meggyógyult?
2014. dec. 31. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én egyik rokonomnál sajnos a kemoterápia nem járt túl sok sikerrel, egy idő után nem is kaphatott többet, abbahagyták nála. A Culevitet szedte ezután, attól viszont teljesen rendbe jött, már 10 éve normálisak az értékei. Ő például már nem élne, ha nem szedi a Culevitet.

Viszont olyanról is hallottam, akinél sajnos ez sem vált be.


Én senkit nem beszélnék le a kemóról, de a saját példánkból okulva azt mondom, hogy érdemes más gyógymódokat is kipróbálni mellette.

2014. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

A lányom 5 éve tünetmentes, pedig IV. stádiumú veserákja volt tüdő áttétekkel. Igaz ő még csak 2,5 éves volt amikor kezdődött!


Mi betartottuk az orvosok utasításait, és nem adtunk csodaszereket, mert némelyik pont a kemoterápia hatékonyságát rontja le.

2014. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!