Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha állandóan fáj a...

Mit tegyek ha állandóan fáj a fejem?

Figyelt kérdés
A háziorvosom az nem jó,még aki nagy beteg arra is azt mondja hogy nincs semmi baja. De én már kezdek aggódni,évek óta állandóan,naponta fáj a fejem és szédülni is szoktam.Pedig még fiatal vagyok.Félek hogy komolyabb bajom lehet.Mit tegyek?Valamilyen gyógymódok?Lehet a sztressztől is?
2015. jan. 2. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor kiszedettem az amalgám fogtöméseimet, sokat ritkult a fejfájásom. 6 hónapja kidobtam a konyhából a mikrót, azóta majdnem teljesen meg is szűnt.

Lehet vitaminhiány is. Vagy vérnyomás. Már persze ha alapból kizárunk olyanokat, mint az alkohol, drog, cigi stb.


Ha orvosi vonalon akarsz elindulni, akkor kezdetnek vérnyomás, vércukor és TELJES vérkép. Rengeteg betegségnek lehet mellékhatása a fejfájás, felesleges találgatni, ha komoly a baj, a vérkép kimutatja.

2015. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha naponta fáj a fejed és szédülsz, akkor ki kell vizsgálni mielőbb az okát. Háziorvostól kérj beutalót vérképre, vérnyomásodat mérd meg napjában többször és írd fel az értékeket, biztos van vérnyomásmérője valakinek a családban, vagy ismerősnek. Ha nem akar semmilyen vizsgálatra elküldeni, akkor válts háziorvost.
2015. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!