Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy torokmandula műtét milyen...

Egy torokmandula műtét milyen hosszú? Mire számíthatók?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat ha lehet.ELőre is köszönöm!:)

2015. jan. 4. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát múltkor végigvárhattam egyet, helyi érzéstelenítésben 10-15 perc volt. A hangok nem voltak bizalomgerjesztőek, azt le kell szögeznem. Altatásban valószínűleg picit hosszabb ideig tart, plusz mindig benne van a pakliban, hogy valami komplikáció tovább bonyolítja a helyzetet és akkor több idő.

Plusz előtte vizsgálat meg betegfelvétel, az ember meg nem szívesen vár műtét előtt még néhány órát a váróban, de mit lehet tenni. Utána lábadozásra is számolj néhány hetet, de gondolom ezt a részét tudod. Ja és mindenképp moss előtte hajat, mert utána nem lehet jó darabig, meg szerezz száraz sampont, jól jön majd.

Sajnos csak ennyit tudok segíteni, mert én más okból jártam az osztályon, de ha rákeresel, teljes fórumok vannak a tapasztalatokkal, ott minden lehetséges infót megtudsz és esetleg valaki pont a te orvosodnál járt.

De ne aggódj, tényleg rutin műtét, túl leszel rajta és el is felejtheted. Jobbulást!

2015. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Sokat segítettél! :)
2015. jan. 4. 17:25
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem 32 éves koromban vették ki. Semmit nem éreztem az egészből. 22 percig tartott zsibbadással együtt.
2015. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Készülj fel, hogy az érzéstelenítő hatásának múltával bizony nagyon tud fájni a seb! A műtét napján nem szabad beszélni egy szót sem! Nem megijeszteni akarlak, hanem felkészíteni! Könnyebb elviselni úgy bizonyos dolgokat, ha az ember előre számít rá!
2015. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!