Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Béltisztító kúra közben mi az...

Béltisztító kúra közben mi az a hosszú valami ami a széklettel távozik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Giliszta?
2014. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
giliszta?
2014. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a felhalmozódott salakanyag.
2014. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú valami??? Fehér? Mert az galandféreg, egy durva élősködő, ha ilyet találsz a székletedben, azonnal menj el orvoshoz, mert fertőző!!!
2014. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első szűztea kapszula szedésemnél jött ki olyan salakanyag, ami állítólag a bél falára tapad és sok-sok idő alatt halmozódik fel, egy végbélmosás során is jön ki ilyen. Nekem is hosszúkás volt.
2014. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Fénykép esetleg? :D "hosszú valami" de mi a franc? Elsőre nekem is a bélféreg jutott eszembe.


Bélfalra meg nem tapad semmi, béltisztító kúra nincs, maximum beöntés meg hashajtás, de attól nem tisztul - legalábbis olyan értelemben nem, amiért egyes naiv emberek fosatják magukat.

2014. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Az orvos szerint nincs a bélfalon salakanyag, mivel a bél állandó mozgásban van. És hogy a helytelen étrend, a rostokban szegény táplálkozás eredménye, ha valaki nem tud rendesen wc-re járni, puffad vagy éppen hasmenése van, illetve az immunrendszer gyengesége még kiváltó ok. A jó és a rossz baktériumok aránya felborul a bélben és ez vezet ehhez. Meg hát ne feledjük el, hogy sokszor pl. liszt vagy laktózérzékenység illetve egyéb ételallergia okoz hasonló tüneteket. Egy béltisztítás során csak rövid időre tudjuk ezeket a káros baktériumokat kitisztítani, de ezek egyhamar újra elszaporodnak. Tehát inkább helyesen kell táplálkozni és nem tisztítókúrát végezni!
2014. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
COLONIX béltisztító oldalán lehet megnézni a fotókat! Ugy is írják "Szörny a wc-ben". Hú ez olyan "bőrszerű" valami. Nem giliszta! Amikor megláttam nagyon megilyedtem! De már megnyugodtam mert mindenki aki béltisztítót eszik annak ilyen "lerakódás" jőn ki! Én ÚTIFŰMAGHÉLYAT eszem és 4nap alatt 2kg-ot fogytam! Persze "cifra-fosás" mellett!!
2014. aug. 12. 16:26
 9/17 anonim ***** válasza:

MegiLYedtél? Én is a helyesírásodtól :-D

Persze, hogy cifrafosással, mert másra nem is jó. Csak kakit meg vizet vesztesz.

[link]

2014. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges emberi szervezetnek nincs szüksége tisztító kúrára: mert igaz, a bél állandó mozgásban van. Ha problémáid vannak, bízd szakemberre magad, ne pedig idiótákra, akik a wikipédiából kiszedett szakszavakkal dobálózva elhitetik veled, hogy erre szükséged van! Ha fogyás céljából teszed, akkor 1-2 hét alatt a sok hasmenéstől ugyan leadsz pár kilót, de utána a kétszeresét szeded vissza. Nem mellesleg, ugye tudod, h aranyered is lehet, illetve mivel minden jó baktérium is távozik, így az antibiotikum mellékhatásához hasonlóan durva gombásodást kaphatsz a végbelednél. Ismerősöm kapott! :D Annyit "bél tisztított", hogy a végén naponta 4szer fosott, végül bárhova ment, bármit ivott-evett, rögtön kijött:étteremben, kávézóban, benzinkúton stb. Sajna otthon nem ülhetett, hogy kivárja a végét. Ne legyél buta! Kérdezz rá egy belgyógyásznál, hogy is működik a bélrendszer. Ki fog röhögni, ha előadod neki ezt a dumát.
2014. aug. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!