Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a bárány himlő elmulik...

Ha a bárány himlő elmulik anak utánam egmarad a helye? Sürgös mert ugy tünik bárány himlös vagy ok (böveben lent)

Figyelt kérdés
a testemen szinte majdnem mindehol a lábamat és a nyelvemet kivévée apro piros kiütések jelentek meg és néhány orán belül 4 db is kinő holnap megyünk a dokihoz hogy kideritsük hogy bárány himlö e az lenne a kérdésem hogyha elmulik a bárány himlő anak a nyoma ot marad?, mint például a patanásnál ha kinyomod ot marad ah helye fontos lene mert ha eltünik és tényleg bárány hilmlő akkor elég hülyén nézm jad ki a testem 12/f
2015. jan. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott marad a helye ha elkaparod, ezért ne vakard. Nekem is maradt egy heg a mellkasomon, a húgomnak az arcán. Nem feltűnő 1-1, de sok már igen. Ha nem vakarod, nem fertőződik el, akkor nyom nélkül el fog múlni. Kitartást és jobbulást.
2015. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ felpontoztalak akkor nem kaparászom és eltünik remélem hamar meg gyogyulok
2015. jan. 4. 18:49
 3/6 A kérdező kommentje:
és az is normális hogy a péniszemen lévő patanás rohdtul viszket???????????,,
2015. jan. 4. 18:51
 4/6 A kérdező kommentje:
* vagyis kiütés nem patanás
2015. jan. 4. 18:52
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Én is átéltem gyerekkoromban a bárányhimlőt. Egy hétig feküdtem magas lázzal és azt hittem, megőrülök, annyira viszkettek a hólyagok. Babahintőporral szórta be őket a nagymamám. A második héten a láz elmúlt és a hólyagok kezdtek leszáradni. Leestek maguktól és nem is viszkettek már. Elkaparni nem szabad, mert akkor tele leszel sebhelyekkel. Ha kibírod a szörnyű viszketést vakarózás nélkül, akkor a hólyagok nyomtalanul gyógyulnak!
2015. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezzel rengeteget segítettél.
2015. jan. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!