Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elmondok mindent gyerekpszi...

Ha elmondok mindent gyerekpszichiatriara kerulok?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest, hogy ekezet nelkul irok.

Anyukam a honapba pszichologushoz akar vinni.

Elmondanam neki, hogy sokszor vannak panikrohamaim...vagdosom magam es emellett ongyilkos is akartam mar lenni.Gyulolom magam...Kivul-belul...Meg akarok halni..Felek, ha gyogyszereket ir fel es egyszer kiborulok,sokat beveszek es iszok ra(legzes depresszio)...ezzel ugye nem kuldhet gyermekpszichiatriara?



2015. jan. 4. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
mar az ongyilkos hajlamok miatt szerintem el vihetnek az a legnagyobb problema .. veszelyes vagy sajat magadra .. engem is ezert kuldtek be .. pont ugyan ezek miatt:/ de jobb ha elmondod es ha kell kezeljenek!! nem jo ezzel szorakozni :(
2015. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pánikrohamokat meg kell, és meg lehet oldani. Gondolom, te se élvezed őket. Menj el a pszichológushoz, és ő majd tudni fogja, mi a helyes eljárás. Bármilyen aggályod van, azt mondd el neki, az a szakmája, hogy segítsen.
2015. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
beszélgessünk kérlek! nagyon "érdekel" ez a dolog. nekem is ovltka vannak probléáim és szeretném tudni h mivan benned. stb. valamirét nem tudok irni neked. irj rám kérlek !
2015. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj semmitől se. Ha orvosok kezébe kerülsz akkor úgy fognak segíteni rajtad, hogy ne legyen belőle még több bajod, pl. ha gyógyszert kell majd szedned azt először biztos, hogy felügyelet alatt kell szedned, és te biztos nem kezelheted az adagolását, később is csak anyukád kezelheti azt.
2015. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok még, ja és a pszichológus pedig nem fog gyógyszert felírni, ők beszélgetéssel kezelnek csak, szóval emiatt meg pláne ne félj. :)
2015. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a pszichológust titoktartás kötelezi. :)
2015. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is. Ez, ha éppen öngyilkossági gondolataid vannak, segíthet. Hosszútávon szakember segítsége, terápia a megoldás. A szakemberrel csak akkor jutsz előrébb, ha mindent őszintén elmondasz neki.
2015. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!