Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért baj hogy nem tudok...

Miért baj hogy nem tudok felszínesen beszélgetni és mindent túlbeszélek és mindent részletesen elmondok?

Figyelt kérdés

Mindent megmagyarázok miért, és hogyan, legkisebb részletet is mindent szinte szó szerint, ennyire nagy baj?

Az embereknek nincs idegzetük mire meghallgatnak?

A lényeg és kész?



2014. ápr. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek (felnőtteknek) vagy van türelmük végighallgatni, vagy nem. A gyerekek viszont garantáltan nem figyelnek rád 20-30 mp után, mondhatsz bármit! Nekik a lényeg kell, röviden, tömören, különben falra hányt borsó lesz, amit papolsz.
2014. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ismerek ilyen anyukát a játszótéren, néha sajnos engem is idegesít. Soha nem hagy szóhoz jutni, mert kb fél órán keresztül taglal egy-egy témát. Ami alapból nem gond, csak ha spec az a téma engem még nem is érdekel, hááát eléggé idegesítő tud lenni.. Ráadásul én egy nyughatatlanabb típus vagyok, szeretem ha pörgősek az emberek körülöttem. Ettől nem hinném, hogy a beszélgetéseim felszínesek lennének, csak elég hamar ráérzek a lényegre és ha többet szeretnék megtudni az adott témával kapcsolatban, visszakérdezek.

Így végiggondolva igen, az idegimre tud menni, ha valaki túlmagyarázza a dolgokat.

2014. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm,aki szeretne jó barátságban lenni velem,de pont emiatt,amit írtál kérdező,kizártnak tartom,mert nem igazán van türelmem hozzá.Főleg,amikor én mondok valamit(lényegretörően) ő annyit belekérdez,mint egy 3 éves,hogy de miért? na és miért? .... én türelmetlenebb tipus vagyok,de biztosan nem mindenki így áll ehhez. :)
2014. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert mindenki magáról szeretne beszélni, és lehet úgy érzik nem hallgatod meg őket, csak fújod magadról és magadról és magadról
2014. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért ebbe a kategóriába írtad?
2014. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!