Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnapi napon elájultam az...

Tegnapi napon elájultam az iskolában, hányinherrel, hidegrázással, izzadással együtt. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már mértek folyamatos vérnyomást, 120 körül mozog, vettek vért. A pulzusom elég magas (110) és amikor rámjönnek ezek a rosszullétek, lecsökken 40-60 ra, szédülök, hányingerem van, izzadok stb. Valamint amikor reggel felkelek, mindig hányingerem van szinte.

2015. jan. 7. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vércukrod nézték-e?
2015. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A cukrom tökéletes :/
2015. jan. 17. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen gyakran jön rád ilyen rosszullét? És milyen élethelyzetekben? Vizsgáltasd ki magad alaposan! Egyébként nálam hasonló tünetek voltak, elájultam, szédültem, hányingerem volt, izzadtam, stb.. meddig tartanak ezek és minek a hatására múlik el? Csak mert én pánikbeteg vagyok, és a diagnózis előtt 1-2 évvel már ilyen rosszulléteim voltak.
2015. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Általában izgalom hatására, valamint MINDEN áldot felkelés után megtörténik. Folyamatosam hányingerem van ilyenkor, és addig tart amíg le nem nyugszok, vagy fekszek egy fél órát.
2015. febr. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!