Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most biztos meghal édesanyám?

Most biztos meghal édesanyám?

Figyelt kérdés
Anyukám volt vizsgálatokon és kimerült, hogy van egy jó indulatú akármilye és kb.30%, hogy átalakulna rossz indulatúra. De így is ennek a jó indulatúnak is valami burjánzó a neve anyukám bemegy a kórházba, másnap megmutik ès kb utána 5-6 napig még bent kellene lennie a kórházban. Ki kell a méhèt venni ès nagyon aggódom, hogy meghal a műtőben vagy műtét után. Az a kérdésem, hogy mennyi az esélye hogy nem éli túl vagy, hogy túlèli? Nem szeretném elveszíteni anyukám, őt szeretem a legjobban ráadásul a legkisebb öcsém még 8 éves és őt fel kell nevelni. Egyébként anyukám 52 éves, tehát nem fiatal de nem is öreg. Mire számíthat unk?

2015. jan. 7. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés információ. De nagyobb az esély az életben maradásra, sőt, akár a gyógyulásra is van.
2015. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy mi lenne ha nem műtetné meg magát. Azt mondta ,hogy akkor meghalna.
2015. jan. 7. 20:57
 3/9 A kérdező kommentje:
De hát csak 30% ,hogy átalakulna rossz indulatúra es abba halna meg akkor ha rossz indulatúra átalakul.
2015. jan. 7. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a százalék azért nem olyan nagyon pontos. Fogalmazzunk úgy, hogy van rá esély, csak nem túl sok. Anyukádnak kell eldöntenie mi legyen.
2015. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, anyukádnak polipja vagy miómája van. Ha eltávolítják, teljesen ártalmatlan, ha meg a méhét is kiveszik, pláne nem lehet már utána semmi baja. Hogy pusztán emiatt egy 52 éves nő belehaljon egy műtétbe, annak nagyjából 1:10000 az esélye. Semmi baj nem lesz, ne izgulj!
2015. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mégis miért halna meg? Atatási szövődményben meghalni nem túl gyakori. Jellemzően olyanok halnak meg műtét közben, akiknek alapból terminális az állapotuk, pl. rengeteg vért vesztettek egy balesetben, több életfontosságú szervük sérült stb.

Jó lenne tudni, hogy mégis mi baja anyukádnak. De szerintem teljesen feleslegesen aggódsz.

2015. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már régen is "kipakoltak" egy csomó nőt, ma meg sokkal fejlettebb az altatás, a technika. Szerintem nem egy bonyolult műtét, mert ha a jóindulatú daganat a méhében van, egy az egyben kikapják a petefészkekkel együtt. 52 évével pedig egyáltalán nem számít idősnek az eü-ben.

Azért veszik ki belőle, hogy ne legyen semmi később, örülj neki, hogy kiderült időben. A nőknél nagyon gyakoriak ezek a jóindulatú elváltozások. Nincs okod ilyen súlyos dolgokon gondolkoznod, egyáltalán nem tűnik olyannak a szituáció.

2015. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolkodsz ilyen negatívan? Ez ma már egy rutinműtétnek számít. Ráadásul még fiatal anyukád van. Jó is hogy megműtteti, így még hosszú életet fog élni.
2015. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. jan. 7. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!