Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásom van szerdán...

Tüdőgyulladásom van szerdán kezdődött az egész viszont mára már rosszabbul érzem magam mivel a sok köhögés gerjeszt a hányingerre és mindig félek hogy hányni fogok és egyfolytában keserűt érzek amikor köpnöm kell mit tehetnék hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés

És még annyi hogy tüdőgyulladással lehet kórházba menni mármint ha rosszabbodna az állapotom? És hogy körül-belül mennyi idő míg meggyógyulok?

(Mivel nagyon gyenge a szervezetem és szinte minden második héten beteg leszek)



2015. jan. 9. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz kellene menned, ha ő indokoltnak látja, küldhet kórházba is.
2015. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam házi orvosnál viszont a kórházban nem fogadják el tehát nem igazán tudok mit csinálni :/
2015. jan. 9. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos utalhat be kórházba, ha indokoltnak látja, de általában egy egészséges "fiatalembernél" ez nem szokott indokolt lenni.

Ha ez megnyugtat én többször köhögtem magam hányásig tüdőgyulladásnál és bár nem mondom hogy jól esett, megkönnyebbült a gyomrom utána. A lerakódott trutyit alig tudtam felköhögni, csak nyeltem. Kikészíti az ember gyomrát és egy-egy ilyen "közvetlen" hányás kicsit könnyebbé tette.

Ha fulladsz, vagy komoly gondod van, akkor bármikor mehetsz a sürgősségire természetesen! Egyébként én amondó vagyok inkább fekszek és pihenek itthon, minthogy a kórházban vadidegen beteg emberek között töltsem a napomat, akik szintén krágoknak, fuldokolnak mellettem, engem csak idegesítene.

Telefonnal aludtam, amíg annyira rosszul voltam, hogy a földszinten alvó anyukámat feltudjam riasztani hirtelen, ha valami baj van, de szerencsére erre sosem volt szükség.

A gyógyulás változó. 2 héttől a csillagos ég.

2015. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!