Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem múló köhögés?! Anyámnak...

Screendfd kérdése:

Nem múló köhögés?! Anyámnak kb.2-3 hónapja nem múlik a köhögése és közel járok hozzá, hogy agybajt kapjak. Rendszertelenül egész nap köhög. Voltunk tüdőszűrésen, negatív. Gégészeten, minden oké!

Figyelt kérdés

Coverex-As nevű vérnyomáscsökkentőt szed, azt is abbahagyta kb 2hó szedés után egy hónapra, de nem múlt el a köhögése! (azóta szedi megint)

Voltunk CT-n, semmi különös nincs, refluxot állapítottak meg, szed rá amit kell, továbbra is köhög Mi a túró lehet még? Idegi? Ennyi? Nincs több variáció? Hova kéne ezzel még mennünk?


2011. szept. 24. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, idegi!
2011. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat?
2011. szept. 24. 13:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztosan te is tapasztaltál már olyat, hogy mozi, színház előadás alatt valaki köhint, utána végigmegy a köhögési hullám a fél nézőtéren. Vagy ha te köhögsz, de olyan szituációban, vagy olyan helyen vagy, ahol zavaró ha köhögsz, tutira rád jön. Ezek is pszihés alapon működnek. Anyukádnál más jellegű, de azonos alapon működő ingerről is szó lehet.
2011. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.

Éjszaka is köhög... :(

Lassan agybajt kapok ettől és én is köhögni fogok...

2011. szept. 25. 20:34
 5/15 A kérdező kommentje:

Most azt mondta egy tüdőgyógyász,hogy szerinte arcüreg gyulladás...

Újabb arc ct és allergia vizsgálat...

ááááááá

2011. szept. 27. 13:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a refluxtól lehet, a gyógyszerszedés ellenére is.
2011. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Allergia is lehet. Én akkor köhögök rettenetesen sokáig, amikor bizonyos parfümök, hajlakk, hajhab közelébe kerülök. Akkor majdnem megfulladok, és addig nem múlik, amíg nem megyek el másfelé.

2-3 hónapja nem került otthonra valamilyen új szer? Nem feltétlenül az eddig felsoroltak, henem olyan akár tisztítószer is, amit addig nem használt anyud. Lehet, hogy folyton azt lélegzi be, és a refluxal együtt nem szűnő köhögést idéz elő?

2011. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudok új szerről...
2011. okt. 4. 20:16
 9/15 A kérdező kommentje:

NEm segített!

Új ötleteket várok! :)

2011. nov. 25. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta szedi a reflux gyógyszert? Nekem 2-3 hónap kellett, hogy a nyelőcsövem rendben jöjjön a savtól, addig össze-vissza krákogtam, reggel és este szedtem a gyógyszert, mást már csak reggel kell, a köhögés, krákogás elmúlt, de ehhez hónapok kellettek, no és persze a diéta.
2011. nov. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!