Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Valami...

Mi lehet a bajom? Valami emésztőrendszeri baj lehet?

Figyelt kérdés
Székrekedésem és szorulásom van mindig. Minden este guttalaxot csöpögtetek (orvos mondta hogy használjam minden este kúra szerűen) és csak ezzel tudok valamennyit produkálni reggel (de van hogy még ezzel sem) Amikor nagy wc-zek teljesen lapos lesz a hasam, és jól érzem magam, viszont ha eszek valamit, mondjuk egy szendvicset, vagy ebédet, akkor tökre kigömbölyödik, és feszül, és olyankor nagyon rossz a közérzetem.. Pedig nem eszek nagyon sokat. Egy normális adag ebéd után (tegyük fel 100g csirkecomb, 100g rizs, saláta) is ilyen érzésem van, pedig régebben sokkal nagyobb adagokat ettem, és nem voltak ilyen gondjaim.. Kb. 1-2 hónapja kezdődött ez, mióta a székrekedés is... Így reggel még lapos a hasam, de a napvégére olyan lesz mint egy terhesé, és nem tudok könnyíteni se magamon, mert ugye nem tudok nagy wc-zni magamtól.. :/ És elég sokat kell böfögnöm a nap folyamán, ami elég kellemetlen..Valamikor már annyira kellemetlen, hogy tele vagyok, hogy ki is hányom valamennyire..mivel üríteni nemtudok, így feljön..Nagyon rossz.. Nem tudom mitől lehet, tuti nem a táplálkozásom az oka, mert ugyanúgy eszem mint azelőtt..sőt régebben sokat nassoltam, de egy éve kb már nem igazán..2 hetente 1x ha bekapok egy twixet, vagy egy mars csokit..nem is eszem cukros dolgokat, csak teljes kiörlésű/rozsos kenyeret eszem, nagyon sok zöldséget eszek, natúr joghurtot is, húsokat panír nélkül szoktam.. És napi 2l vizet iszok, plusz sportolok is, úgyhogy nem ezekk miatt van.. Dokihoz kéne fordulnom? Ultrahangon voltam már, bélelzáródásom elvileg tuti nincs..
2015. jan. 9. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtad, orvosnál már voltál. Ki is írt neked ultrahangot. De mivel semmit sem javult az állapotod, menj vissza, és kérj másféle segítséget. Ne hagyd annyiba a dolgot. Gondolom fiatal vagy még...Lehet hogy belgyógyászhoz kellene fordulnod, ő előírhatna valami diétát is.
2015. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, a belgyógyászhoz is háziorvosi beutaló kell, ugy hogy vissza a dokidhoz. Jobbulást kívánok.
2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!