Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a lányom baja?

Mi lehet a lányom baja?

Figyelt kérdés
A 17 éves lányom (aki amúgy is vékony testalkatú) 45 kiló volt a nyáron és pár hónap alatt lefogyott 38 kilóra. Múlt vasárnap azt vettem észre, hogy egész nap fél tál leves evett ebédre.. sűrűn veszekedtem vele ez miatt mert azt hittem szándékosan koplal, de mikor rá erőltetem az ételt utána hányingere van és rosszul lesz. Emellett folyton kimerült fáradt és teljesen le van gyengülve, a vérnyomása sűrűn leesik. Azt persze tudni kell, hogy rengeteget stresszel. Mi lehet a baja, vagy merre vigyem vizsgálatokra? A házi orvos azt mondta biztos étel allergia.

2015. jan. 13. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
nekem ez inkább anorexiának tűnik.
2015. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen, mivel mindig is utálta a vékony alakját és csinosodni szeretett volna.
2015. jan. 13. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A háziorvosnak kellene őt elküldeni különböző vizsgálatokra. Vérképet csináltatott a háziorvos, elküldte allergiavizsgálatra?

Mivel nem eszik, nem csoda, hogy gyenge, szerintem pszichológushoz is vidd el, talán evési zavara is van.

2015. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. gasztroenterológus -> ha valóban rosszul van tőle, gyomor-, béltükrözés, hasi uh -, vérvétel

2. ha ott semmi, akkor meg pszichológus, a stressz miatt is (én is gyomorfájással és hányingerrel reagálok mindenfajta problémára)

3. amúgy persze, hogy fáradt meg gyenge, mikor éhezteti magát - ha nem eszik, nincs miből energiát kapjon

2015. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!