Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a lányom baja? Hova...

Mi lehet a lányom baja? Hova vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
A 14-15 éves lányomnak kb.3 hete fáj a hasa és nem tud normálisan enni most már rosszabb mert roszúl is van. és van olyan hogy eszik és kihánnya. :s megmutattam a háziorvosnak de nem mondott semmit szerintetek mitől lehet vagy hova vigyem el orvoshoz?
2011. máj. 5. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először vidd el gyerek/háziorvoshoz, ő majd ad beutalót gastroenterologushoz vagy speciális orvoshoz.
2011. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a saját orvosához és közöld vele, hogy mi van, és amíg nem hajlandó normálisan foglalkozni vele, addig ugyan ti ki nem mentek innen, más pedig be nem jöhet. Ne hagyd magad!

Ha továbbra se lehet vele mire jutni, akkor vidd el egy másik dokihoz. (gyerekorvos)

2011. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudod hány éves a lányod?
2011. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez a kérdés szerintem kamu.vagy a kérdező nem az anya,hanem a lány.

először is,egy anya nem tudja,hány éves a gyereke?másodszor,anyuka nem szokott heteket várni,ha a gyerek nem eszik,elviszi orvoshoz,ha tetszik neki,ha nem,nem várja meg,míg rosszul lesz.

nem akarok senkit sem megbántani,de ez a véleményem.

2011. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18:06-os,utolsó vagyok,annyit pluszban még,hogy a háziorvos olyat nem csinál,hogy nem mond semmit... úgyhogy még ezért is pluszban azt gondolom,hogy a kérdés abból a szempontból kamu,hogy a lány kérdezett.
2011. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kategória fail.


Először: 14-15éves lányod (akit nem mellesleg a Kutya kategóriába tettél)? Eléggé gáz ha nem tudod hogy mikor született.

Másodszor: A lényeg, hogy tudsz helyesen írni. Figyelmedbe ajánlanám A Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet.

Harmadszor: Vidd el bélgyógyászhoz, már ha a kérdés nem fake, mert az írásod alapján szerintem nem éppen felnőtt vagy.

2011. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha a lánya 14és fél éves? Lehet azért írta így! De elviheted szexológushoz is hátha hiányt szenved!
2011. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vidd el nőgyógyászhoz, mi van ha terhes??!!!
2011. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most miért vagytok ilyenek? Szerintem is lehet hogy 14 és fél éves. Egyrészt. Másrészt igenis van olyan hogy az orvos nem mond semmit. Nekem is egy hete fáj a hasam, nagyon, és az orvos azt mondta nem lát semmi rendelleneset. Csak épp majd meghalok néha...:S
2011. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!