Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorsav ellen mit tegyek?

Jackson666 kérdése:

Gyomorsav ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve fent áll ez a gyomorsav orvos lansoptol gyógyszert irtfel meg szódabikbakbrónát amig szedtem elismult bármit ittam ehettem de ahogy abbahagyom a gyógyszert 3 nap és újra jön a sav ami örületes eddig már vagy 4 doboz gyógyszert szedtem be .. mi a fa..tól vanez. Régen a gumicsizmát is megemésztete a gyomrom gond nélkül és nemvolt savam most meg puffadok fingok mind állat méghozzá olyan büdöset hogy az ájulás keringet és ott van a sav is nameg a fosás is ... szóval kicsinál már ez a sok gyomorgond
2015. jan. 14. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne egyél szart és rendbejössz
2015. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.de én nemtudok diétázni meg gyenge kosztokat enni . Szallonna tepertő pörkölt rántotthúsok sültkrumplie ezek vannak a menzán.
2015. jan. 14. 01:07
 3/11 anonim válasza:

Igen, összefoglalva így is mondhatni! :D


Egy év egy elég hosszú idő, szerintem a háziorvosodnak ha mondod, hogy eleged van ebből a helyzetből, kérj egy beutalót, és menj el hasi ultrahangra, mielőtt komolyabb gond lesz :) A reflux például nem egy kellemes dolog, de ezt ennyiből persze nem lehet megmondani, de mégis benne van a pakliban.

2015. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem reflux de hogy fas.ba jött ez semmitnem csináltam csak azt ettem amit szeretek..erre ilyen ge.i kényes a szervezetem..
2015. jan. 14. 01:15
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem is sok a savam, nekem is rendelve van a savlekoto (refluxon), de tokre bevalt nekem a lugos viz. probald ki, tecsoban szoktam venni, de biztos aruljak mashol is.


[link]

2015. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak. És te neked is kiszokott ujulni a gyomorsav gyógyszer szedés után?
2015. jan. 14. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:

ha szart eszel mindig ki fog újulni


diétáznod kell, évekig

amúgy se baj, sok bajtól megkímélheted magad ha normálisan étkezel, sok rost, fehér hús, zabpehely, nyers zöldségek

2015. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok,


igen, vannyak gyógyszerek amiktől nagyon (kalmopyrin, algoflex, no-spa), de sajna nekem már a kajákkal is vicsáznom kell, lecsó - töltöttpaprika kilőve, savanyúságok alapból kilőve, a zsíoskenyeret se merem már hagymával enni...

2015. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az klafa gyomortükrözésen voltatok már?
2015. jan. 14. 20:59
 10/11 anonim ***** válasza:

bódításban kérd, semmit nem fogsz érezni

se közben se utána, mintha semmi nem is történt volna

2015. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!