Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulmuködesre...

Pajzsmirigy alulmuködesre szekek 1db letroxot a veredmenyem igy 2,2 a haziorvos azt mondta ez meg nem tökeletes egy 24 eves lanynak. Mennyi erteknek kell lennie, hogy jol muködjön?

Figyelt kérdés
köszi elöre is
2015. jan. 14. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A laborpapírból másoltam ki, bízom benne tudtam segíteni. Ha nem akkor várjuk a további válaszokat.Ref. tartomány: TSH: 0.27-4,2. FT 4: 12-22. A végén F betű van mind a kettő értéknél nem tudom ez mit jelent. A háziorvosom FT 4: 11,46 és TSH: 6,23 érték miatt küldött szakrendelésre. 15 éve volt pajzsmirígy gyulladásom.
2015. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia, ezt mind ertem de a mostani hirek szerint mar 2,5 felett a Tsh rossz.. es azt mondjak a legjobb Tsh 1 es 2 között van.

Te mit kaptal ra? a Tpo-d mennyi volt?

2015. jan. 20. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

2014.10.30-i leletnél ezt adták meg. Még egy adatot

tudok 2013-as labor alapján Totál SPA 0,001-4 a ref tartomány. Nem tudom ezt kérdezted-e?

2015. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2013-as értékem: 1.050
2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es nem kuldött a haziorvos nyaki ultrahangra? azonnal menjel!! nekem a Tsh 5,2 volt (Neked magasabb kicsit igy megrosszabb) es szedem a pajzsmirigy alulmuködesre a gyogyszert... utana ott megnezik, hogy jol muködik e vagy sem a Tied valoszinuleg nem jol muködik majd avval a papirral amit ott adnak menj az endokrinologushoz ott adnak ra gyogyszert
2015. jan. 21. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm,rendjén menek a dolgok. Voltam szakrendelésen, felírtak 50 mikrogramot/nap ,három hónap után kontrol, laboreredménnyel és ultrahang vizsgálattal.

A fentiek nem okoztak nekem problémát, csak a koleszterin színtem miatt mentem el, de állítólag nagyobb mértékben nem fog csökkenni.

2015. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!