Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja? Szerintem ehhez...

Mi okozhatja? Szerintem ehhez elég fiatal vagyok

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, két éve kezdett el recsegni először a csuklóm, majd a bokám, térdem, vállam, gerincem..

a gond az,hogy ez minden mozdulatomnál jelentkezik, és fáj. a lábam sokszor nem bír el, nem tudok tartani dolgokat.

a háziorvosom nem igazán foglalkozik vele, elküldött vérvételre,semmi töb

anyát nem érdekli, azt mondja jobb dolga is van, mint engem a kórházba cipelni ilyen hülyeséggel

egyedül meg nem mehetek (beutalót sem kapok)

attól félek, hogy ez odáig fajul majd, hogy lóra sem ülhetek(így is heti egyszer csak, tehát nem terhel meg), esetleg maradandó gondjaim lesznek

Tudom, ne itt keressem a megoldást, meg szakember, de nincsen lehetőségem elmenni..

Mi okozhatja? (a vérképem jó volt, vitaminok meg ilyenek rendben vannak,nem tudom kapcsolódik e,de a hajam is kb ekkor állt neki hullani ami szintén egyre rosszabb)

mit tudnék tenni ellne? nagyon hátráltat, van, hogy az amúgy 10 perces utat az iskolába 40 perc alatt tudom csak megtenni,meg hasonlók...


2015. jan. 14. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol naponta?
2015. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2-2.5 liter, a vesém nem tökéletes, szóval muszáj... örököltem sajnos
2015. jan. 14. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el mozogni, tornázni, otthon is tudsz, vannak fent ilyen erősítő tornák youtube-on is, Béres Alexandra, Rubint Réka, Péntek Enikő, ezektől meg tudsz erősödni.
2015. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy járás közben nem tudok sokszor megállni a lábamon, mert egyszerűen fáj...

próbáltam tornázni, te kb 3 perc után elsírom magam, mert nem bírom( nem elfáradok, hanem olyan szinten fáj, hogy én nem tudom elviselni-más lehet,hogy eltudná)

2015. jan. 14. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Márpedig ez nem tűnik normálisnak. Egyáltalán nem. Menj el a háziorvosodhoz, és verd szépen az asztalt addig, míg nem ad egy beutalót. Aztán meg menj el anyukád nélkül, ha ő nem hajlandó elkísérni. Megvizsgálni megvizsgálnak szülő nélkül is.
2015. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez teljesen abnormális, téged ki kellene vizsgálni. Az mégis milyen háziorvos, akinek azt mondod, hogy 3 perc mozgástól mindened fáj, mint egy 90 évesnek és nem utal be sehova?
2015. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!