Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvos tudna válaszolni?...

Orvos tudna válaszolni? Fogorvos vagy sima orvos is jó!

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Minden fogam ép, viszont most a bal oldalon elkezdett fájni vagy 4 napja a szemfogaimtól hátra szinte mind. Nem tudnám behatárolni,hogy pontosan melyik. Igazság szerint azt sem tudom, hogy a fogam fáj e, vagy csupán huzatot kaptam vagy kifáztam (ami sajnos lehetséges,mert mostanában sok hideget ittam, illetve ettem illetve este hidegben is sokat tartózkodtam odakint sál nélkül. Nem tudom számít e,de mostanában sokat erőltettem a fogamat napraforgóval illetve Mexicorn kukoricával ami eléggé kemény volt neki. Hiába vettem be Cataflamot, nem segít, sem az Eferalgan tabletta. Ha a fogam fáj, általában a gyógyszer segít még ha csak páróráig, de akkor is. Ami meglep, hogy egyedül talán csak a melegített ruha hoz enyhülést, mert hidegtől egyből fáj. Az orvosom jelenleg nem tud fogadni (magánorvos), és máshoz nem is mennék, mert pánik rohamaim vannak minden vizsgálatól előző körzeti fogorvos brutalitása miatt. Létezik hogy nem a fogam fáj, csupán ténylegesen kifáztam? Legutóbb hasonló problémám volt másik oldalon, és arra az orvosom Listerint javasolt, ami pár nap alatt maximálisan segített is. Azt mondta, fogkő matt fájt, és ezt javasolta rá. Tegnap ismét vásároltam Listeint azzal kezelgetem. A fogaim egyébként egészségesek, nincs rajtuk sehol lyuk. A fogam fájhat? Hogyan deríthetem ezt ki hoy a fogam a bűnös vagy tényleg más baj van?? Sajnos az orvosom majd csak februárban ér majd rá előre láthatólag. Megjegyzem, volt problémám arcüreggel, még mindig nem tisztultam ki teljesen. Ezek szerint ez is okozhatja a fájdalmat? Jelenleg a felső fogaim és az alsó (szerintem bölcsességfog) fáj.... Tegnap sikerült eljutnom a háziorvosomhoz, aki alapos vizsgálat után azt mondta, nem a fogam miatt fáj több fogam is, hanem a diagnózis a következő: homloküreg gyulladás, arcideg zsába és huzat (ezt latinul is mondta ezt nem tudom,valami neuro.. nem emlékszem pontosan). Írt fel Neurobion forte 2x1 Azi Sandoz 250 mg 1x1 Saridon 3x1 és Diclac tablettát amit ma váltunk ki, mert rendelni kellett. Mennyi idő után várhatok javulást? Hozzá teszem, a füleim érzékenyen reagálnak a legkisebb levegőmozgásra is.

2015. jan. 16. 12:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!