Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sperti aranyér kenőcs kis...

Sperti aranyér kenőcs kis vérzésre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Időnként székeléskor kellemetlen feszülő érzést érzek és utána a wc papíron vérfoltokat látok. Mostanában ez felerősödött, már a széklet felszínén is látszik egy kevés. Hozzátenném, hogy mostanában szinte semmit nem mozogtam, vizsgaidőszak miatt egész nap ülök meg idegeskedem, talán ezért is lett rosszabb. Fájni amúgy semmit sem fáj, egyedül akkor rossz, amikor a nagy dolgomat végzem, de akkor is inkább csak kellemetlen. Ezen tud segíteni ez a kenőcs? Vagy aki hasonló cipőben járt mit ajánl, mit tegyek?

2015. jan. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
proktologus, mig meg ki lehet kezelni mutet nelkul
2015. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én kamillateás borogatást csináltam. Féltem elég rendesen. Nagyon véres volt a székletem. De egy jó nagy köteg géz belemártva a kamillás teába... Ez segített. :) Két-három nap fekvő kúra.
2015. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
protkológust még korainak érzem, azért előbb még kipróbálnék valami szert hátha segít, úgy hallottam először még amúgy is a vény nélküli kenőcsőket kuppokat ajánlják és ha az nem válik be akkor mást. De ha nem lesz javulás mindenképp elmegyek orvoshoz. Csak 20 éves lányként nagyon kellemetlennek érzem és szeretném megúszni.
2015. jan. 18. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél rá kúpot meg körömvirágkrémet. utóbbi nekem sokat segített a viszketés csökkentésében.
2015. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem akarsz orvoshoz menni, akkor próbáld ki a Proktis-M végbélkenőcsöt, szerintem ez hat leggyorsabban, nekem bevált.
2015. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert vizsgaidőszak van, még mozogni szabad. Meg jó rostdúsan táplálkozni. A kenőcs önmagában nem elég. Neked is be kell segítened...
2015. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!