Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat?! Aranyerem van?...

Mitől fájhat?! Aranyerem van? Nem vagyok túl fiatal hozzá?

Figyelt kérdés
arra gyanakodom hogy aranyerem van. amikor wc-re kell mennem annyira fáj hogy a hátamon futkos a hideg!! bekentem 2x Neogranormonnal azóta nem annyira fáj. most inkább viszket és vannak olyanok hogy egy apró szúrást vagy bökést érzek. nagyon fáj és viszket ilyenkor egyszerre

2014. dec. 1. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok túl fiatal hozzá?" Nem írtad, hány éves vagy, de az aranyér nem igazán korhoz kötött.

A leírtak alapján egyébként én is aranyérre gyanakodnék. Sajnos a Neogranormon nem a megfelelő kezelési mód.

2014. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsi a korom lemaradt. 14 éves vagyok. mivel kéne kennem?
2014. dec. 1. 17:39
 3/10 anonim válasza:
100%
Sajnos az aranyér. Több oka lehet, hogy előjön, de vannak házi praktikák amikkel enyhíthető/megszűntethető. :)
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér is lehet, de akár végbélrepedés is. Ezek nincsenek korhoz kötve. Elég egyszer egy erőlködés a wc-én és máris ott a baj... Próbálj meg sok rostos ételt fogyasztani, hogy puha legyen mindig a székleted. Illetve a neogranormon az abszolút használható krém.
2014. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 eNerdzsy ***** válasza:

Szia.

Légy szíves ne fuss fölösleges köröket.

Irány a háziorvos, aki elküld szakorvoshoz.

Majd ő tudni fogja, hogy milyen kezelésre van szükséged.

2014. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos nem korfüggő, valami nehezet emeltél, megerőltetted magad, vagy túl kemény a székleted.

Most igyál sokat, egyél sok rostosat, és menj el a gyógyszertárba és kérjél rá aranyér elleni krémet, recept nélkül adnak.

2014. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 éve bírkózom. lehet attól jött elő??
2014. dec. 1. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Reparon bevált.
2014. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gömbicica ***** válasza:
100%

1. használj nedves WC papirt,

2. kérj patikában aranyér kenőcsöt. nem fognak Rád görbe szemmel nézni :-)

3. lehet külső,belső aranyér, minden nagy WC után esetleg előtte is kend be a végbél környékét, esetleg kicsit a belső felén is. itt körömre vigyázni!!!! ne sértsd meg mégjobban.

4. rost dus kaja fontos, valamint megfelelő folyadékbevitel!


gyógyulj meg) tényleg kortól független ez a panasz. kisgyereknél is előfordul, főleg, ha szorulásos. ismerek ilyet.

2014. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gömbicica ***** válasza:
82%

edződdel azért válts pár szót.

lehet erőltetéstől is.

de tényleg no para)

nedves papir,kenőcs, tuti jó lesz) ésváljon ez rendszeressé.

ezt ugy is hivják, hogy végbél toilet.

2014. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!