Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömör problémára UVB-s...

Bheni21 kérdése:

Pikkelysömör problémára UVB-s fényterápia. Hol? Hogy? Mennyiért?

Figyelt kérdés

Sajnos már jó pár éve küzdök ezzel az igencsak irritáló bőrbetegséggel. Sok helyen olvastam már kinek mi vált be, több kenőcsöt, sampont kipróbáltam már, sőt gyógyteákat is bevetettem, de eddig semmi olyan javulás nem volt, ami azt mutatná hogy használna is valami. Most ismét utánaolvastam a betegségnek, de még mindig ugyanazok a cikkek vannak fent, mint kb 5 éve..

A probléma az, hogy egyre több jön ki, egyre több helyen, és viszket, zavar.

Olvastam az UVB-s fényterápiáról, de nem nagyon találtam olyan helyet, (csak Budapesten) ahol lehetne ez iránt érdeklődni.

Esetleg valaki volt már ilyen fényterápián? Tapasztalatok?

Vagy olyan segítségek, amik másnak beválltak?!



#pikkelysömör #UVB fényterápia
2015. jan. 19. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sima szolárium, meg persze nyáron a napfény is sokat lendít.
2015. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És a fejbőrön lévőkben is segít a szoli? nemigazán szeretnék szoliba menni, mert nem szeretem az ilyet, meg elég sok káros dolgok hallani róla.

Vagy az UVB is ilyesmi?

2015. jan. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!