Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmaim vannak, egyik...

Fájdalmaim vannak, egyik kérdés az lenne hogy mitől a másik hogy mitcsináljak hogy elmúljon? :/

Figyelt kérdés

a fájdalom a combcsont felső részén koncentrálódik, kivűlről, ahol úgymond a "forgók" vannak- amikor lépsz/ mész tudjátok ott forognak az izületek- az olyan mintha nemtudom begyulladt volna vagy nemtudom, fájnak és egész nap ülök, gondolom azzal se teszek jót neki, de ha alszom akkor is rossz, édesanyám szerint nem öltöztem fel elég vastagon, de ez nem igaz, mindig ügyelek hogy rétegesen öltözzek.


A másik típust nehezen tudom körbeírni- a fenekem fáj, de leginkább ott ahol a combcsont végződik, (ezen ülsz vagy nemtudom, ) izomfájdalomnak érzem mindkét oldalon, ami kisugárzik és egész nap elviselhetetlen. nem tudom mit lehetne ellene tenni mert eléggé zavaró. ((azt érzem hogy valami masszázzsal vagy tornával tudnám csak enyhíteni))

próbáltam utánakeresni interneten, de nem a farokcsont fáj mint amikor seggre esel, hanem konkrétan a fenekem ahol a csont végződik.....

ha orvoshoz fordulnék biztos kinevetne ahogy megpróbálom elmagyarázni és megmutatni hogy mi fáj és pontosan merre.

nektek volt már ilyesmi?!

21/L


2015. jan. 20. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nyugodtan menj vele orvoshoz ha meg mindig faj. Biztosan nem fognak kinevetni.
2015. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!