Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az hogy "Pancreas...

B32 kérdése:

Mit jelent az hogy "Pancreas reflexiója min. Fokozott, de nem szélesebb, homogén"?

Figyelt kérdés
Hasi Uh-on voltam és ezt nem értem. Azt tudom hogy hasnyálmiriggyel kapcsolatos,de mit jelent amúgy? Gondolom nem gond, különben szólt voln a doki.
2015. jan. 21. 11:52
 1/5 anonim válasza:

Ezt a reflexió dolgot kerestem a googleben csomó ideig, hogy értelmes magyarázatot tudjak adni, de senki sem írta le, hogy ez mit is jelent, csak "töltelékszó" viszont itt azért talán mégis jelent valamit, mert nem értelmes nélküle a vélemény.

valami ilyesmit jelent:a hasnyálmirigy REFLEXIÓJA ?? kicsit látható, de amúgy nem szélesebb, és normális szerkezetű

2015. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy fáradtál vele. De nagyon nem világos nekem mit jelenthet a fokozott reflexió. Én is keresgettem de semmit nem találok ....:(
2015. jan. 21. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

fordítás:

a hasnyálmirigy ultrahang visszaverése minimálisan erősebb a szokásosnál, de a hasnyálmirigy nem szélesebb, és nem látszanak benne foltok.

(35 / L és röntgenasszisztens)

2015. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Ez mitől van?Jelent valamit amivel foglalkoznom kéne?
2015. jan. 22. 06:33
 5/5 anonim válasza:
nem. Ha az orvos nem mondta, akinek odaadtad a leletet, akkor semmi teendőd vele
2015. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!