Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítségre szorulok. Valószínű...

Segítségre szorulok. Valószínű hogy aranyerem van. Félek tőle mert nem tudom, hogy pontosan mi is ez. A végbelemnél helyezkedik el, és ahogy érzem belül. Kis dudor nem túl nagy de tudom nyomogatni és kicsit puha. Szerintetek az lehet?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi a teendő? Elmúlik,fertőző vagy durva dolog ez?

Nyugtassatok meg légyszíves.



2015. jan. 24. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha valóban aranyér akkor menj el a patikába és vegyél kenőcsöt meg kúpot rá (viszket is? esetleg vérzik? mert ez is aranyér tünet) nem fertőző, nem durva dolog, és igen elmúlik nem kell tőle megijedni, szerintem az emberek 80%-nak előjön az élete folyamán, de nem ártana megmutatni orvosnak is, hogy tényleg aranyér-e nem más.. háziorvos megnézi nem kell szakemberhez fordulni, ha nem aranyér akkor tovább küld szakemberhez, de mint mondtam ha valóban aranyér akkor csak krém meg kúp és el is múlik
2015. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vérzik,nem viszket...érintéssel csak egy kis pupszli,és meg tudom nyomni.
2015. jan. 24. 18:30
 3/4 BudunUrkund válasza:
Azt, hogy aranyered van-e te is megállapíthatod. Elég ha utánaolvasol az interneten, illusztrációra-képre keresel rá. Ha tényleg az, akkor sajnos nem fog elmúlni soha, legalábbis nekem ezt mondta az orvos. De együtt lehet élni vele, a megfelelő életmóddal.
2015. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BudunUrkund válasza:
Ha tényleg az, de remélem, hogy nem, akkor ajánlok egy gyógymódot ami nekem bevált. Aloe vera lefagyasztott leveléből faragtam kúpot. Fontos, hogy kocsonyás anyaggal legyen tele a levele, igazából ez az ami kell, a zöld részt körbe le szoktam vágni. Egy kis krém,kenőcs megkönnyíti a használatot. Fél percig kellemetlen a hideg miatt, de nekem egy hét alatt visszahúzódott tőle az aranyerem. Ha nem vagy biztos, hogy Aloe vera inkább ne használd,nekem egy közeli rokona a ,,Verának,, eszméletlen viszketést okozott és képzeld se kivenni se vakarni nem tudtam. Szóval biztos forrásból kell beszerezni, ha nem pozsgás, nincs benne kocsonyás anyag akkor nem jó.
2015. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!