Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állásinterjúnál el kell...

Állásinterjúnál el kell mondani, hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
2-es típusú és irodai munkáról lenne szó.

2015. jan. 25. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

ne mond el ha jót akarsz.

azt majd az üzemorvosnak, ha kérik az üzemorvosi vizsgálatot, nekik semmi közül hozzá!!!

és ráadásul hátránnyal indulnál.

2015. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyébként azt tudod hogy kapsz rá adóvisszatérítést?

havi 3500 körül.

2015. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell, egyébként ilyesmire nem is szoktk rákérdezni, legfeljebb az üzemorvos, ha van alkalmassági vizsgálat.
2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Adó visszatérítés nekem nem jár, mert az csak a szövődményeseknek meg inzulinosoknak jár én úgy tudom.

2015. jan. 25. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Az még rájuk tartozhat valamilyen szinten, hogy milyen a családi állapotod, gyermek vállalás (ha lány vagy) és hasonlók, ami meghatározza, mennyire számíthatnak rád a későbbiekben de hogy milyen az egészségügyi státuszod, ami nem befolyásolja a munkakörödet, ahhoz már tényleg semmi közük.


Legfeljebb ha valamire konkrétan rákérdeznek, azt nem jó elhallgatni (mert később kiderülhet és az már probléma lenne), de egyébként nem kell külön magadtól szóba hozni.

2015. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sose mondom el, egyes típusú vagyok.
2015. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!