Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Én aggódom túl, vagy a háziorv...

Én aggódom túl, vagy a háziorvosom veszi lazán? Mandulagyulladás utáni felváltott de folyamatos füldugulás.

Figyelt kérdés

Két hétig mandulagyulladásom volt. Mostanra jöttem helyre belőle úgy-ahogy. (Közben fogytam 3 kg-ot is, mivel az első napokban a nyálat alig bírtam lenyelni, azt a kevés ételt pedig kihánytam, amit magamba tuszkoltam.)


Viszont visszamaradt az, hogy nem hallok rendesen hol egyik, hol másik fülemre.

Amelyik éppen el van dugulva, arra nem hallok, a másika pedig csak kicsit.


Ezt elmondtam tegnap a háziorvosnak, belenézett és kijelentette, hogy SEMMI baj a fülemmel, ne mondjam, hogy nem hallok rá rendesen.

Én sem vagyok annyira hülye,hogy ha nem így volna, akkor mondanám.


Lehet az hogy a fülemben bentebb van a probléma, amit már ő, háziorvos a kis nézőkéjével nem lát?


Végül emelt hang közepette adott beutalót a fülészetre.


Ehhez még tudni kell, hogy gyerekekkel dolgozom, és ezért sem mindegy nekem, hogy hallok-e rendesen, vagy érzem, hogy valami még nem jó.


Most én aggódom túl, vagy a háziorvos akarta lazára venni?


2015. jan. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Bízzál abban, hogy az orr-fül-gégén jobban értenek hozzá. Legalább azt elérted, hogy kapj beutalót oda.
2015. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogy nekem is az lenne a jó, ha valóban nem lenne semmi probléma, de azt szakorvos, rendes fülvizsgálat alapján mondja ki.


Ugyanis most a háziorvos szavával áll szembe a saját tapasztalatom.


Ezért kérdezem, hogy most én aggódtam túl? Vagy a háziorvos lusta, laza?

2015. jan. 28. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Így kívülről nem lehet jól megítélni a házidokid hozzáálását de minden esetre lerázósnak tűnik, és a saját tapasztalataim miatt nem is lep meg sajnos. Ezért írtam, hogy bízzál benne, hogy két dokival egymás után nem jársz így, ráadásul az mégiscsak szakrendelés.
2015. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nátha ráment a füledre, ezen sokszor orrcsepp is segít, de majd a fülészeten adnak rá valamit, amúgy oda még beutaló sem kell.
2015. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, ma reggel letudtam a fülészetet.

Szerencsére valóban nincs fizikailag eldugulva egyik járat sem.


A fülben lévő nyomás hatására van ez az átmeneti halláscsökkenés. Azt mondta a szakorvos, hogy ilyen mandulagyulladás után 2-3 hétig ez "normálisnak" tekinthető, mert ilyenkor felborulhat a fülben lévő nyomás is.


Én örülök, hogy csak ennyi a baj.

Bevallom, nekem már a tudat, a valódi ok ismerete is sokat enyhített. A fülemre továbbra sem hallok jobban, DE tudom, hogy nem valami cucc miatt...

2015. jan. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!