Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos szúró fájdalom a...

Folyamatos szúró fájdalom a szív környékén?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja kezdődött el ez a szúrás mellkasi tájékon a szívem körül és szinte minden napos dolog, 7 napból 5 napon előfordul egy hét alatt. Nem egész nap, hanem egy időre elkezd szúrni, változó, hogy melyik napszakban. A szúrás helye is változó, van, hogy közvetlenül a szívem dobogása fölött, van, hogy a mellrésznél bal oldalt, vagy lentebb. Nem elviselhetetlen a szúrás, sokszor inkább csak erőteljes nyomás. Most nem dolgozom, itthon vagyok minden nap, nem végzek megterhelő munkát és idegeskedek többet, mint bármelyik más ember. Tegnap este néztem a vérnyomásom, a pulzusom 72 volt, ami tökéletes. A nagyszüleim szerint csak idegesség, de mint írtam, nem idegeskedek többet, mint bármelyik más ember, főleg így, hogy itthon vagyok és nincs is aki felidegesítene. Anya is azt gondolja, hogy biztos nincs semmi gond, de ha már ennyi ideje ez van, akkor azért érdemes lenne elmennem a háziorvoshoz beutalóért a kardiológiára.

Mit gondoltok a leírtak alapján, valóban érdemes lenne kivizsgáltatni a biztonság kedvéért?


21/L


2014. dec. 6. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor nyugszol meg, ha megvizsgáltatod, úgyhogy tedd azt. Még az is lehet, hogy a háziorvos nem is küld tovább, mert nem látja indokoltnak, de mindenképpen kezdd vele.
2014. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni és kizárni a szervi bajokat.
2014. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!