Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan rossz kesernyés a...

Állandóan rossz kesernyés a szám ize, mit tegyek? Sokszor van hányingerem és kicsit a nyelvem hátulja fehér is .

Figyelt kérdés
2 hónapja beteg voltam ,amikor kigyógyultam elkezdtem keserü szajizt érezni.. kaptam egy kisebb pánikrohamot amikor az interneten mindenfélét összeolvasmat. Azóta voltam fül-orr-gégésznél,vérvételen,ultrahangon is ,kenet mintát vettek a nyelvemről,és vizelet mintát is adtam .. Mindenhol minden rendben van azt mondták .. akkor most hova forduljak ?? A hasam szokott fájni és hányingerem is van sokszor és ha valamit eszek enyhül a rossz iz de mindig evés közben ugy erzem mintha olyan sürü sok nyálam is lenne.. az étkezésem elég rossz volt az utóbbi idöben és egyáltalán nem iszok napi 2 liter vizet meg egyet sem..

2015. jan. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudod, egy tünetnél az ember abból is tud ítélni, segíteni, ha legalább azt tudja, hogy a kérdező az leány, vagy fiú, 8 éves, vagy 80? Tudom, hogy te te tudod, de pl a nagyanyám az nagyon örülne, ha kicsit keserű lenne a szája...

2015. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj most is annyira pánikoltam,hogy elfelejtettem oda irni.. :/ 17 éves lány vagyok. :)
2015. jan. 28. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A folyadék hiány az egyik oka . A cukrok állati fehérjék élettelen táplálék co2 üdítők , zsíros dolgok ártanak . Nyers rostos gyümölcsök , nyers ételek segítenek . Semmilyen beavatkozás se pirula nem kell .
2015. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a folyadékhiány miatt lehet az is hogy neha ég a nyelvem hegye? :O De akkor nem fog egész életemre megmaradni?:( különben kértem már beutalót a gasztroenterológushoz is :) És köszönöm a választ ,remélem nincs komolyabb gond ..
2015. jan. 28. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nincs komoly baj. Olvass utána a candidának, és próbálj pár hétig cukormentesen táplálkozni. Az biztos jót fog tenni. Igyál eleget és olvasgass a vitaminokról úgy tudom a cink hiány is okozhat ízérzékelési problémát. Nézz utána. Ne pánikolj túl fiatal vagy még egy komoly betegséghez. 🙂
2017. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!