Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan házi gyógymód, ami...

Van olyan házi gyógymód, ami ezt hamar gyógyítja?

Figyelt kérdés

Tegnap este még csak enyhén voltam berekedve. Ma reggelre meg már alig bírtam beszélni, ilyen sípolós hangom, van most. Nem is tudom használni. Kiabálni meg végképp. Úgyhogy ma a suliban azon imádkoztam, hogy nehogy felszólítsanak, hogy olvassak fel valamit. De nem is ez a lényeges. Hogy lenne-e valami házi gyógymód, vagy gyógyszer, ami 1 éjszaka alatt, vagy egy hétvége alatt kigyógyít ebből? Ma délutántól már megittam 1 dl langyos, enyhén sós tejet. A sós tej mennyire hat? Beszélni vagy suttogok, de nemrég olvastam, hogy az nem jó a gégének, úgyhogy vagy nem beszélek, vagy a nagyon rossz hangommal, ami most nincs. Valami nagyon hatásos gyógymódot kellene nekem csinálni, mert eddig sosem volt ilyenem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#hatásos #rekedtség #házi gyógymód #gyógyszer rekedtségre
2015. jan. 29. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A tej eleve nem egészséges a só meg pláne . Mézet , melaszt hagymaféléket érdemes enni , meleg citromos teát literszámra .
2015. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sós tej?-ez hogy jutott eszedbe.

Mézes fokhagymát egyél, negrot, meleg teát és pihentesd, ne beszélj.

2015. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hagymaféléket hogy kell enni? Én ebben egyáltalán nem vagyok honos, a mézet csak úgy magában, és mi az a melaszt?
2015. jan. 29. 17:41
 4/6 A kérdező kommentje:
2. kommentelő. Még holnap suliba kell mennem, úgyhogy még ott meg kell próbálnom Kevesebbet beszélni. :/
2015. jan. 29. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Sós vizet forralni, azzal inhalálni, az nagyon jót tesz, valamint a fentebb írt, méz is jó, ne egyél forrót, és hideget, a tea is inkább csak langyos legyen, ez fontos.
2015. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha reggelre nem jön rendbe a hangod, akkor menj orvoshoz, ő ad egy papírt, hogy te nem beszélhetsz. Ezt mutasd meg a tanároknak, és nem fognak felszólítani. Legfeljebb írásban fognak feleltetni, és lehet, hogy a tanári asztal elé ültetnek, hogy könnyebben oda tudd adni nekik a kérdéseidet, ha valamit nem értesz. Addig se beszélj, hanem írj, és: sok langyos vagy enyhén meleg folyadék. A tejről megoszlanak a vélemények. A méz tényleg segíthet.
2015. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!