Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a mutató és...

Mitől fájhat a mutató és középső ujjamban az izület?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra keltem h a mutató és középső ujjamat nehezen tudom behajlítani (megdagadva nincs!) az ujjaimat ha megtapogatom a hajlításnál az izület fáj nagyon.

Azt hozzáteszem hogy vasárnap óta influenza jellegű betegségem van amiből nehezen gyógyulok meg. Azt hallottam hogy az ilyen jellegű fertőzések (mandulám is sokszor gyulladt) rámehetnek az izületekre.

Dokihoz csak hétfőn jutnék el.



2015. jan. 30. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló tünete van az ínhüvely gyulladásnak, ami a túl sok egérhasználattól, vagy a telefon nyomkodástól is kialakulhat. Ha influenzás vagy az csak rá segíthetett.

Esetleg nem töltöttél több időt a gép előtt mostanában?

2015. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem több időt:S És csak a jobb kezemen a két ujjam fáj olyan zsibbadás jellegű de mégsem. Hajlításnál érzékeny és fáj de dagadás nincs.Nagyon rossz..
2015. jan. 30. 11:01
 3/4 A kérdező kommentje:
egy nagyon minimálisan meg van dagadva ahogy nézem, de nem észrevehető
2015. jan. 30. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam az influenza is rásegítheted. Pár napig kíméld mást nem tehetsz. Majd elmúlik.
2015. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!