Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van megoldás az ekcémára? 10...

Van megoldás az ekcémára? 10 éve jelent meg először a mutató- és középső ujjamon s azóta is van. Félek, végül az összes ujjam ekcémától fog szenvedni. Hova lehetne menni, ki vagy mi tud segíteni (már 3 bőrorvos is látta, de nincs eredmény)

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 17:38
 1/6 anonim válasza:
Szia! Léteznek már különböző természetes gyógyszappanok, amik segítenek mérsékelni vagy megszüntetni a tüneteket. Próbáld ki a kecsketejjel készült termékeket, vagy a shea-vajat. Ez utóbbiról csak jókat hallottam ekcémában szenvedőktől.
2013. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZI a választ. Hol lehet ilyeneket venni és hogyan használják a shea-vajat?!
2013. júl. 17. 10:13
 3/6 anonim válasza:
Küldtem privátot, amiben javaslok egy oldalt. Remélem sikerül mérsékelni vagy megszüntetni az ekcémádat :)
2013. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
nekem most jelent meg, és nagyon durván... féltem a gyógyszertári vacoktól ezért a következőt használtam: Aloe First spray, ezt használom 3 napja, és friss zsályából tea mára már látványos javulást látok...+ nem árt egy kis diéta sem...
2013. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagy glükóz vagy laktóz intoleráns??? egyik ismrösöm az és amikor tejet ivott vagy tejterméket evett kiütéses lett az ujja elég durván.
2013. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rio_Mamba válasza:
Azomyr gyógyszert váltass ki az hatékony.
2013. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!