Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Adnátok tanácsot?

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Szerdán lebetegedtem..hőemelkedèsem volt 37,5,de feljebn nem ment.Láz csillapítótt vedtem be.Aztán paplan alá bújtam ès próbáltam izzadni.Orvoshoz nem mentem..a hőe.elkedés megmaradt..de ma èrzem már magam úgy h kezd átmenni.a mandulá is pirosak de ha nyelek nem fáj.2napig eléggé köhögtem de ma már sokkal jobb

Szerintetek át megy ez rajtam? Vagy menjek orvoshoz?


2015. febr. 1. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szedsz vitaminokat?iszol elég vizet(min.2L)?

ha nem,akkor még pár napig szenvedni fogsz

2015. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet holnapra már jobban leszel, csak akkor menj orvoshoz ha rosszabbodik, mert rengeteg influenzás ül a váróteremben és még bekapsz valamilyen vírust is a hűlés mellé.
2015. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnapra valamivel jobb lesz,addig is kuráld magad
2015. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon kevés folyadékot viszek be a szervezetembe..csak ha beteg vagyok akkor kezdek el magamba tolni csomó teát...de így ha minden oké akkor van h egy átlagos nap csak egy pohár vizet iszom...
2015. febr. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!