Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Elaludtam?

SOS! Elaludtam?

Figyelt kérdés
Valamit ki kellene gyorsban találnom, hogy mit mondjak/kamuzzak a dokinak. Nincs szabadságom még erre a hónapra. Nem táppénzre akarok menni csak erre a napra kellene egy igazolás! Nem jó fej a doki, nem lehetne vele ilyet megbeszélni.

2015. febr. 2. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mond, hogy fosol
2015. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__261754-..


Ezt fogom neki mondani.

Esti nasi, vacsora miatt egész este hányingerem volt alig tudtam aludni. Reggel meg ment a hasam és megjegyzem van itthol imodium.

2015. febr. 2. 07:08
 3/7 anonim ***** válasza:
De most annyira elaludtál? Én is aludtam már el, de azonnal elindultam, oké, késtem egy órát, de még mindig jobban tolerálják, mintha hazudoznék.
2015. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez egy ilyen munkahely.

6:45Kor jelentekezni kell a protán mindenkinek. Majd onnan ide-oda küldenek munkásokat. Olykor 10-20KM-re vagyunk elkűldve. 7-re már mindenki elment, mindenkit elrendeztek az aznapi dolgokra. Ha mennék/tem volna csak a portást találtam volna ott. Vagy talán az egyik dagadt kisfőnököt. Az meg azt mondta volna számoljak le, igazolatlan, erzsébet utalvány nem kapok akkor a hónapban.

2015. febr. 2. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor viszont jobb, ha azt mondod éjszaka lázad volt, de most azért nincs, mert lázcsillapítót vettél be, ráz a hideg, rossz a közérzeted, nincs benned erő. Úgyis ez most aktuális.

A fosás azért nem jó, mert elküld székletmintára és bukta.

2015. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PHP de kóder! ***** válasza:
mondd neki, hogy megcsipett egy cecelegy
2015. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felvett táppénzre…
2015. febr. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!