Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elaludtam a nyakam, mit tegyek?

T.Kitti12 kérdése:

Elaludtam a nyakam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj,és már vagy 2 órája jobbra billentve tartom a fejem.Ez nem múlik el magától?Sportkrémmel bekentem.Az segít?
2014. dec. 14. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Flector gél vált be az ilyesmire leginkább.
2014. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Attól függ. Páromnak nem múlt el, háziorvos lett belőle, meg injekció, izomlazító tabletta és társai. Talán 1-1,5 hétig volt ferde a nyaka. Ő is elaludta.

2014. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ohh nemár :'(
2014. dec. 14. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, javult a nyakad?


Megkérdeztem páromat, azért olyan hosszú ideig nem volt ferde neki, azt mondta, olyan 4 nap volt. Rosszul emlékeztem, bocsi, nem akartalak megijeszteni.

2014. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már majdnem teljesen oké,szinte mindenfelé tudom fordítani,köszönöm az ötleteket,nekem is kb 4 napig fájt mindig,amikor ,,tartanom" kellett (amikor aludtam elmúlt) .Voltam is orvosnál,és aztmondta,hogy fájdalom csillapítot szedhetek,meg kenjem,meg tornáztassam. :D Nah mind1 végülis jól vagyok,köszönöm mégegyszer :)
2014. dec. 19. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
voltaren krém is jó lehet rá, ha többször naponta bekened, pár napon kersztül. magától sokára fog elmúlni. a krémmel gyorsítható valamennyire az elmúlás. esetleg tigris tapaszt tehetnél rá éjjelre, de veszett erős illata-szaga van.
2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!