Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmenjek megint orvoshoz?

Elmenjek megint orvoshoz?

Figyelt kérdés

Múlt héten itthon voltam mert be volt gyulladva a fülem. ugy éreztem elmult de nem egyre jobban fáj,sora feküdtem az most egy kicsit használt az eggyik fülemre már a multkori alkalommal is azt javasolta az orvos menjek mosassam ki a fülem,de én inkább a gyertyázást választom az is jo lenne? nagyon félek a fül kimosástol de szerintem ha vissza megyek az orvoshoz ad beutalot!

ha nem múlik el akkor akármi is legyen visszamennyek az orvoshoz? ti itthon maradnátok,vagy menjek így suliba? bocsi ha egy kicsit értelmetlenül sikeredett.



2015. febr. 2. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
légyszives irjatok,nagyon fontos lenne!
2015. febr. 2. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:

teljesen jó a gyertya, ha ennél is masszívabb gyulladást akarsz...


MENJ ORVOSHOZ!

2015. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fülgyertyára gondoltam.. vagy bocsi ha te is arra.

akkor az nem jo?

2015. febr. 2. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
A fülmosás egyáltalán nem fájdalmas. :-O Gyertyázásról nem tudok nyilatkozni, de igaza lehet az előttem szólónak. :-)
2015. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fülgyertyáról beszélek, amúgy is humbug az egész, de egy gyulladt beteg fülnél komoly sérüléseket és veszélyeket hordoz magában egy gyertyázás
2015. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj a fülmossá,menj csak el
2015. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj a füled, akkor nem mossák ki, azt füldugónál szokták. Menj orvoshoz, kapsz rá orrcseppet, gyógyszert, vagy egy gyógyszeres gézcsíkot a füledbe, attól függően, hogy mi a baj.
2015. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!