Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan fogyok, pedig...

Folyamatosan fogyok, pedig 4-szer eszem naponta nagyobb adagokat, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Októberben kezdődött ez a kellemetlen érzés a beleimben ilyen csikaró érzés, meg puffadás egész nap.


Lévén, hogy edzek napi 4-5- ször eszek naponta, de ezalatt a 4-5 hónap alatt már 6 kilót fogytam, mi állhat ennek a hátterében? A székletem az szinte mindig világosabb szokott lenni, mintha nem emésztődne meg a beleimben rendesen a tápanyag



2015. febr. 3. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ételallergia is lehet.


Vizsgáltasd ki magad!

2015. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy kivizsgálást megérdemel, biztos nem a sport miatt fogysz?

Lisztérzékeny is lehetsz,

2015. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Léteznek éttelallergiára tesztek?


Étrend szerint étkezem már 3,5-4 éve nagyrészt fehér húst eszem, tehát csirkét, mellé pedig rizst,durumtésztát, zabot


Létezik, hogy ezek közül vagyok allergiás valamelyikre? Ha igen, hogyhogy nem jelentkezett az évek alatt a fogyás meg a beleimben a fájdalom?

2015. febr. 3. 14:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Sőt vértesztben már néztek ezzel kapcsolatban, de semmit nem találtak? Valaki valami tippet adjon, hogy egyáltalán hova menjek hogyha a végére akarok járni
2015. febr. 7. 10:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyomortükrözésen semmi, ultrahangon szintén semmi elváltozás
2015. febr. 7. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
70 évesen jöttek rá az orvosok, hogy laktózérzékenységem van, és a tejtől vagyok állandóan rosszul. Addig imádtam a tejet, túrót vajat.
2016. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!