Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ver ilyen gyorsan a szívem?

Miért ver ilyen gyorsan a szívem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lázas vagyok, és arcüreggyulladásom is van! Amikor köhögök a homloküregem nagyon fáj, ez az arcüreggyulladás miatt van? Illetve kb 1 mp alatt ver 3at a szívem! és nem tudom miért, teljesen nyugalmi helyzetben vagyok, és így is ugyan annyit ver!

mi lehet az oka? Köszönöm


2015. febr. 3. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A láz az oka a gyors szívverésnek. Ha beveszel egy lázcsillapítót, hűtőfürdőzöl, és lejjebb megy a lázad, akkor a pulzusod is csökkenni fog. Ha nincs otthon gyógyszer, akkor is legalább a hűtőfürdőt próbáld ki: testhőmérsékletű vizet engedj a kádba, ülj bele, és fokozatosan adagold hozzá a hideg vizet. Vagy vizezz be egy nagy fürdőlepedőt, rázd ki, és csavard bele magad, majd pár másodperc múlva rázd ki, és újra, ezt többször ismételd meg.

Valószínűleg homloküreg-gyulladásod (is) van, azért fáj a fejed. Ha van otthon infralámpátok, akkor használd naponta többször kis időkre, mert a meleg jót tesz az arcüregeidek. És remélem voltál orvosnál, és már szeded az antibiotikumot.

2015. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen voltam ma, és fel is írt gyógszereket! köszönöm a tanácsot!
2015. febr. 3. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, akkor 2-3 nap, és jobban leszel. Probiotikumot ne felejts el szedni mellé, jobbulást! :)
2015. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!