Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés ellen valami hatásos...

Hasmenés ellen valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés

Már 1,5 hete tart hogy híg a székletem lehet valami vírustól meg izgulós típus vagyok lehet lelki eredetű is a probléma?A széntabletta nem hat néha lopediumot szedek be de nem vehetek be mindennap.. milyen diétás ételt egyek?

Esetleg a Normaflore-t próbálta valaki hatásos? ampullát hogy kell használni beleönteni az italba? Kávézni is szoktam és lehet tej allergiám is van bár tejet csak a kávéba szoktam tenni néha gabonapehelyhez..


2015. febr. 4. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak laktózmentes tejet, és Gasztro 825 nevű probiotikumot. Ha ideg alapon megy hasad, akkor a Bólus astringens és a széntabletta jöhet szóba. Sajnos van ilyen, hogy ideg alapon hasmenés, mert nekem is ez a poblémám.
2015. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem,de hallottam van valami vírus az is okozhatta.

Vettem normaflore-t ampullát.Ha nem válik be veszek Bolus Ad.

vénymentes igaz?

izgulós típus vagyok bár eddig nem volt ez a probléma csak mostanában..:S

Köszi! :)

2015. febr. 4. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már másfél hete tart és a széntabletta sem segített, akkor sürgősen menj el a háziorvoshoz. Amúgy amig megy a hasad addig tilos a tejtermék és a kávé is.
2015. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De a lopedium hatott. meg csak akkor van ha izgatott vagyok vagyis reggelente..

és mit tud csinálni felír széntablettát? na ne viccelj vírus ellen nincs gyógyszer ..

2015. febr. 4. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Vírusos hasmenés nem szokott ilyen sokáig tartani, de lehet a tejallergia miatt is, éppen elég az a kicsi amit a kávéba raksz, vagy gabonapehelybe.
2015. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor nem iszok több tejet.A normaflore jó volt és rizst ettem és pirítóst meg lopedium tegnap

ma még nem jelentkezett a hasmenés és nem ittam kávét se.

hogy fogok így ébren lenni zombinak érzem magam kávé nélkül.

vagy rászokok a 3in1 -re fújj.

2015. febr. 5. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
80 %-os fekete csokival tudod pótolni a kávét, és még a hasmenésre is hatásos. Persze csak pár kockával kell belőle megenni.
2015. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igyál kávé helyett fekete teát sűrűre főzve ihatsz, az fog.
2015. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké csak akkor meg szorulásom lesz így szeretném ha visszaállna a normálisra a székletem..:D
2015. febr. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!