Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam ezt az influenza/náth...

Elkaptam ezt az influenza/nátha járványt. Mikor menjek iskolába?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdődött, vasárnapig lázas voltam, tegnapig pedig hőemelkedésem volt. Most csak kicsit fáj a torkom, és állandóan köszörülnöm kell a torkom a torkomra folyamatosan rakódó nyálka miatt, plusz orrhangom van. Orvoshoz nem mentem (OKJ-s képzés, nem kérnek igazolást). Osztályfőnök azt mondta akkor menjek, amikor meggyógyultam. Gondoltam bemegyek holnap, de lehet hülyén venné ki magát, hogy odaállítanék orrhanggal, állandó torokköszörüléssel, miután megbeszéltük, hoyg gyógyulás után megyek. Ti mikor mennétek be? Holnap vagy jövő hét hétfőn?
2015. febr. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor már nem vagy fertőző.
2015. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum 1 hetet maradj otthon ha influenzás voltál, szerintem hétfőn menj csak be.
2015. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jaja én is ugyan ezt kaptam el, borzasztó kinok között voltam eddig már jobb de még mindig nagyon szar. Nekem 1 hetet írt ki a háziorvosom!
2015. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Maradok akkor hétfőig.
2015. febr. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!