Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor miért nem tudok...

Ilyenkor miért nem tudok levegőt venni? Akár meg i halhatok?

Figyelt kérdés
Nem mondanám azt hogy ez rendszeres de többször előfordult már hogy éjszaka arra kelek hogy nem kapok levegőt.Tehát pánikszerűen kipattan a szemem arra hogy nem tudok sem az orromon sem a számon levegőt venni.Ilyenkor általában próbálok szólni a páromnak is de nem jön ki hang a torkomon csak ülök rázom hogy keljen fel és próbálok levegőt venni ami az utolsó pillanatban eddig sikerült.De közben rendesen fulladozok tehát küzdök kezeim görcsölnek és ellilul a fejem.Elég ijesztő a dolog ahhoz hogy komolyan vegyem.
2015. febr. 6. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdéseknél mindig azt nem értem, hogy miért nem az első ilyen eset után fordul orvoshoz az illető. Most komolyan, neked jól esik ezt játszani?
2015. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Obstruktív apnoé szindróma is lehet, nem horkolsz?
2015. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Kérj segítséget hozzád közel eső alváscentrumban, kimérik alvás közben és tudnak segííteni.

Ha jól emlékszem, tegnap 14 óra 25 perctől volt szó a Kossuth Rádióban az alvási apnoe-ról, a hangtárban keresd meg és hallgasd meg.

2015. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 6. 17:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Dokihoz azért nem mentem még el mert tényleg évente 1-2-3alkalommal van ez tehát nem rendszeres...csak most megint volt.

Alapból nem vagyok horkolós csak ha nagyon nagyon kimerült vagyok,de olyankor szerintem mindenki horkol.A légzéssel sincs problémám tüdőről sem tudok..de itt nem is ezekkel van a gond hanem egyszerűen valami nem enged levegőt venni.

2015. febr. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!