Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányáscsillapítás kemoterápia...

Hányáscsillapítás kemoterápia mellett?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kislánya 3 éves és folyamatosan hàny a kemoterápiától. Részletekbe nem mennék bele, hosszú lenne és a kérdésem szempontjából nem is lényeges. Mivel próbálkozzanak a hànyás, hányinger csillapítására? Ötletek? Tapasztalatok? Természetesen kismillió dolgot próbáltak már de hátha itt valaki új megoldással tud szolgálni.
2015. febr. 6. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kemoterápia mellé szoktak adni elég hatásos hányáscsillapítót. Nem kap? Vagy az nem használt?
2015. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kap de nem használ.
2015. febr. 6. 21:56
 3/4 wirukaa válasza:
38%
Engem érdekelne az a megoldás, ami megszünteti a kemoterápia hatásait. Szeretnék róla többet megtudni.
2015. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mit írtak Neki, és hogy kicsik is szedhetik-e, de nekem Oroset-et adott a doki, és hányni nem hányok tőle. Mondjuk az émelygést nem szünteti meg teljesen, de vállalható szintre redukálja. Szegény tökmag, minden tiszteletem az Övé! Gyógyulást Neki! :*
2015. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!