Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hormon vizsgalatbol kiderul,...

A hormon vizsgalatbol kiderul, hogy miert van mindig cisztam?

Figyelt kérdés
Az elmult 3 evben mutottek egy oriasi verrel telt cisztaval majd egy ev utan ismet egy ciszta ami szerencsere elmult gyogyszeres kezelessel. Rà hàrom honapra beverzett a petefeszkem epp jovo heten kell visszamennem viszont most menstrualok de ezerszer fajdalmasabb es mar a harmadik napnal jarok megis iszonyatosan gorcsolok... tehat mindig van valami de ahelyett hogy gyogyszert szednek szeretnem ha kiderulne mi okozza ezeket.

2015. febr. 11. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudok olyan élelmiszert, aminek fogyasztása elmulasztja a cisztákat, policisztákat... Erre a közvetlen környezetemben is már sok tapasztalat van. (teljesen természetes, mindenféle adalékanyagtól és tartósítószertől mentes)
2015. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért, de megkérdezhetem, hogy milyen gyógyszert kaptál,amitől elmúlt a cisztád?
2015. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Provera nevezetű gyógyszert kaptam amitől felszívódott a már 5cm-es vízzel telt cisztám. ez egy 10 napos kúra de mivel hormonos csak 8kg-ot híztam 10nap alatt.. ezért nem fogom még egyszer kipróbálni
2015. aug. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!