Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az mitől van, hogy ugyanannyit...

Az mitől van, hogy ugyanannyit eszek és mégis szemmel láthatóan fogytam?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy már több mint fél éve soványabb vagyok mint korábban. A súlyom 76 kg-ról 68 kg-ra csökkent, vékonyabb lett a combom, a karom és kisebb a pocakom (nem mintha olyan pocakos lennék csak a "hurka" tűnt el körbe). Meg ráadásul kisebb ruhákat is kell vennem (bár nem sokkal). Ez most hormonzavar vagy valami olyan dolog, ami a korral jár?

22/F



2015. febr. 10. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el vérvételre, nekem a cukorbetegség így kezdődött
2015. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor cukorbeteg lettem 30 évesen, akkor minden orvos ezt kérdezte hogy nem fogytam e? Hát én nem. Inkább híztam. De valóban, ezt kérdezik először mindenkintől, mert hogy a fogyás is az első jelek között szerepel. Érdekes...
2015. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2:

Kettes típusú vagy?

2015. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Állítólag igen, 2-es típusú vagyok.
2015. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megváltozott az életmódod? Talán többet kell mozognod?Attól bizony lehet.

Ha ok nélkül sokat fogysz érdemes orvoshoz fordulni, mert többféle betegségnek is előjele lehet! Nem csak a cukoré!

2015. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4: Akkor nem meglepő a hízás, a kettes típusúak híznak, az egyes típusúak fogynak kezelés előtt.
2015. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Igen, azóta már sikerült nagyon sok mindent megtudnom a cukorbetegségről. Csak akkor még nem tudtam miért kérdezték ezt mindig tőlem, nem magyarázták el. Ne úgy képzeld el hogy rengeteget híztam, pár kilóról volt szó.
2015. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködés esetleg??
2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha többet sportolsz, akkor attól fogyhatsz. Egyébként lehet betegségtől (cukorbetegség, pajzsmirigy túlműködés, rák, felszívódási zavarok, stb...) is, vagy attól, hogy mást eszel, mint eddig.
2015. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sportolni semmilyen módon. Egyéb betegségről (cukorbetegség, pajzsmirigy zavarok stb.) nem tudok .
2015. márc. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!