Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma nyers tojások miatt?

Ekcéma nyers tojások miatt?

Figyelt kérdés

Üdv! Nemrégiben ujra elkezdtem kondizni és edzés után szeretek inni egy turmixot amibe beleteszek egy db nyers tojást. Azonban észrevettem (és szerintem a tojás az oka) hogy ettől újra előjött az ekcémám néhány helyen, de nem veszélyes. A bőrgyógyászom régebben felírt egy kenőcsöt, azzal 1x bekentem és már majdnem teljesen eltűnt. Szerintem 1 vagy 2 alkalom után nyoma sem lesz.


Azonban azt szeretném megtudni hogy ajánlatos így nyers tojást ennem? Az ekcémát tökéletesen tudom kezelni a krémmel, de ha például ez nem lenne akkor muszáj lenne felhagynom a tojásevéssel. Mivel nemtudok sokat az ekcémáról szeretnélek megkérdezni titeket hogy származhat ebbőlvalamilyen problémám hosszútávon?


2015. febr. 11. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a kenőcs csak tüneti kezelés, az okot kell megszüntetni, ha nálad ez valóban a nyers tojás, akkor azt. Figyeld magad, hogy mire jön elő és azt hagyd el az étkezésedből.
2015. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hagyd abba a tojást evést,vegyél az ekcémára krémet, és ha nem jön ki újra akkor attol van
2015. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!