Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet valakinek izomláza?

Mitől lehet valakinek izomláza?

Figyelt kérdés

Nekem a bal kezemben és bal lábamban van izomlázam (tehát ha mozgatom vagy megnyomom kicsit fáj), és most érzem a jobb kezemben és jobb lábamban is, hogy kezd kialakulni.

Viszont így visszaemlékezve semmilyen nehezet nem emeltem, semmilyen megerőltető dolgot nem csináltam, azon kívül, hogy egy nagy zsák közepesen nehéz cuccot levittem a kukába, de azt 1 kézben. És szerintem attól nem lehet mind a 4 végtagban izomláz.


Mitől alakulhat ez ki? A negyedik emeletről lépcsőn jöttem le a bnőmnél, de ott mindig gyalog szoktam lejönni és nem szokott utána ilyen lenni.



2015. febr. 13. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
A mellem fölött a hónaljam felé is érzem az izomlázat, karnál inkább csak a felkarnál érzem, hogy van, meg ahol leírtam, ugyanott csak a hátamon. (mell felett hónalj felé)
2015. febr. 13. 09:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen szemetet meg már többször levittem régebben is. És utána nem volt semmi.
2015. febr. 13. 09:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg köze van hozzá, hogy a bakancsot nemrég kezdtem hordani?
2015. febr. 13. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég puhány lehetsz, ha ilyesmitől izomlázad alakul ki. Ne törődj vele, viszont ha elmúlik, kezdjél el tornázni, úszni járni, futni stb., erre van szüksége egy fejlődő szervezetnek.
2015. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!